Новини

Оновлена MAZDA3 вже в Україні

Емоційний дизайн, надвичайне задоволення від водіння, прогресивні екологічні технології та високий рівень безпеки забезпечили успіх поточної Mazda3. З моменту виводу даної моделі на світовий ринок (2009р.) було продано 731 000 автомобілів Mazda3 по всьому світу, з них - 123000 у Європі (станом на червень 2011р.) У тому числі близько 1000 авто в Україні.

Фейсліфтінгова версія відомого бестселера Mazda ще більш приваблива і мускулиста з новим дизайном переднього і заднього бампера, новими колісними дисками. А внутрішній простір з новими прогресивними матеріалами і кольоровою гамою став ще більш затишним та зручним у використанні. Сильні сторони поточної моделі, які роблять Mazda3 найбільш продаваною моделлю Mazda, були перенесені й посилені в фейсліфтінговій версії.

Що же нового в оновленій Mazda3:

Дизайн

Характерні риси оновленого дизайну, що підкреслюють атлетичний образ моделі, включають в себе більш вишукані форми навколо отворів з обох сторін переднього бампера, а також круглу форму передніх протитуманних фар, які замінили прямокутну форму попередньої моделі.
Нижні краї переднього бампера тепер більш виступаючі, що сприяє розсіюванню фронтальних повітряних потоків по вертикалі. Ребра нижнього краю переднього бампера були також збільшені для більш ефективного перенаправлення фронтальних повітряних потоків до дефлектора передніх шин. Всі ці заходи призвели до поліпшення аеродинамічних властивостей і, отже, до створення динамічного й емоційного дизайну в поєднанні з високою функціональністю.
У задній частині автомобіля змінений дизайн заднього бампера 5-дверного хетчбека для передачі ще більш динамічного образу і забезпечення функціональності. Задній бампер тепер виступає на 30мм менше, а відбивачі задніх комбінованих ліхтарів розташовані так близько до країв, наскільки це можливо. Всі ці заходи були вжиті для посилення враження широкого та сталого кузова, що особливо важливо для хетчбека.

У випадку 4-дверного седана, більш динамічний зовнішній вигляд задньої частини досягнуто за рахунок установки більше спортивного заднього бампера в якості стандартного елементу.

Диски

16-дюймові легкосплавні диски виконані в абсолютно новому дизайні. Число спиць 16-дюймових дисків збільшено з 7 до 10. Кожна з спиць має вигнуту поверхню, що підкреслює спортивність автомобіля.

Інтер'єр

Застосовані декоративні елементи сріблястого кольору з напівматовою та яскравою поверхнею. Такої обробки торкнулася ті елементи, до яких часто торкаються. Наприклад, обрамлення ручок управління аудіо-системою, розташованих праворуч і ліворуч на аудіо-панелі, дефлекторів клімат-контролю центральної панелі і т.п.
Завдяки зміні кольору з червоного на білий, виведене зображення і текст про параметри руху на мультіінформаціонном та LCD дисплеях, розташованих у верхній частині панелі приладів, стали більш виразними.

Вимірювальні прилади

Виробники замінили чорний циферблат на циферблат з графікою білого кольору і постійним підсвічуванням. Яскравість вимірювальних приладів встановлена на рівні 25 кандел, що забезпечує відмінну читаність навіть при денному світлі. Крім того, був підібраний колір підсвічування вимірювальних приладів, найбільш відповідний характеристикам кожної з моделей: спортивний червоний для MPS і динамічний сірий для інших комплектацій, що підсилюють враження від руху в стилі Zoom-Zoom і підкреслюють якість автомобіля.
Спортивний дизайн панелі приладів з яскравими новими білими цифрами, забезпечує чудову видимість і чіткість навіть у денний час. Ці зміни сприяють чудовому читанню інформації, мінімізуючи рух очей і відволікання від дороги.

Гамма кольорів

Новий колір - Autumn Bronze Mica

Кузов

Велика жорсткість кузова в порівнянні з поточною моделлю надає впевнене відчуття стабільності при русі на високих швидкостях. Локальне посилення жорсткості із застосуванням посилених матеріалів, що використовуються для ефективного розсіювання та поглинання ударів від нерівностей дороги, сприяють чудовому управлінню і комфорту.

Підвіска

Передня підвіска типу Макферсон, задня підвіска, а також амортизатори, були вдосконалені, щоб забезпечити більш м'яку їзду, в поєднанні з живим відгуком на дії водія.
Система електрогідравлічного підсилювача рульового управління (EHPAS) оптимізована так, щоб забезпечити правильний баланс між легким керуванням, впевненим почуттям стабільності і економією палива. Покращена аеродинаміка допомогою оптимізації переднього бампера, дефлекторів шин і деяких елементів автомобіля, призводять до більшої економії палива і зменшення викидів CO2.

Жорсткість кузова

Дня зниження рівня шуму від дороги, товщина центральних лонжеронів днища, була збільшена з 0,9 мм до 1,6 мм. Як правило, зміна тиску в салоні сприяє посиленню шуму. Отже, збільшивши товщину сталі каркаса кузова, була посилена жорсткість кузова та зменшено кількість виникаючих деформацій кузова, і, таким чином, знижений рівень шуму в салоні автомобіля.

Безпека

Дотримуючись базових принципів виконання основних дій, здійснюваних автомобілем (рух, поворот, зупинка), а також забезпечивши плавність зміни навантажень при прискоренні, гальмуванні і бічних навантажень, що виникають при виконанні цих дій, оновлена Mazda3 викликає «відчуття цілісності», відповідним чином реагуючи на кожне з дій водія. Таким чином, оновлена Mazda3 забезпечує водієві впевненість і гарантію повного контролю автомобіля.
Оновлена Mazda3 успадкувала від своєї попередниці такі покращені характеристики активної безпеки як контроль динамічної стійкості (DSC), антіпробуксовочную систему (TCS), систему світлової сигналізації при аварійній зупинці (ESS), одночасно докладено зусиль для поліпшення системи попередження про потенційну небезпеку попереду та уникнення зіткнень в різних ситуаціях. Характеристики пасивної безпеки включають застосування системи розподілу і поглинання удару, кузов, сконструйований за принципом потрійного «Н», нову систему двокамерних бічних подушок безпеки і посилену жорсткість центральних стійок кузова.

Оновлена Mazda3 - це новий рівень до задоволеності клієнтів і нова гордість бренду Mazda.

Mazda3 вже удостоєна безлічі нагород у різних країнах світу, в тому числі - нагороди AutoBild Design Awards - Європа назвала Нову Мazda3 найкрасивішим автомобілем в С-класі. А 5 зірочок Euro NCAP - найкраще свідчення досягнень в області безпеки.